Dr. Kürşad Aydınatay
Dr. Kürşad Aydınatay 1973 yılında Ankara’da doğdu. ‘90 Bahçelievler Deneme Lisesi mezunu olan Dr. Aydınatay, dişhekimliği eğitimini Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde tamamladı. Gene aynı fakültede,1998 yılında başladığı uzmanlık ve doktora eğitimini 2003 yılında başarıyla bitirdi. 

Doktora eğitimi sırasında ve sonrasında kamu ve özel sektörde birçok kurumda görev yaptı. 2006 yılında dişhekimi dostları ile kurduğu Ankara’nın ilk multidisipliner kliniklerinden bir olan Makrodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ileri estetik ve implant tedavilerine en güncel yöntemler kullanarak devam etmektedir. 

Eğitimi sırasında ve sonrasında özellikle güncel ve ileri estetik dişhekimliği ve implant üstü protez konularında yurt içi ve yurt dışında pekçok seminer, konferans ve sertifika programlarına katılan Dr. Aydınatay, uzmanlaştığı ileri estetik dişhekimliği ve implant üstü protez konularında dişhekimlerine eğitim verdi.
Ayrıca Dr. Aydınatay, diş restorasyonlarında estetiği geliştiren sonuçlar alınmasının önemli parçası olan güncel dijital dişhekimliği tekniklerini hastalarına kazandırarak, CAD / CAM teknolojisi ile hastalarını tek seansta estetik ve dayanıklı protezlere sahip olmalarını sağlar. 

Golf’e güçlü bir tutkusu ve lisansılı bir oyuncu olan Dr. Kürşad Aydınatay, aynı zamanda akrilik resim sanatıylada uğraşmaktadır. İngilizce ve başlangıç seviyesinde İtalyanca konuşmaktadır. Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.