Dr. Hakan Aydın
Dr. Hakan Aydın 1964 yılında Trabzonda doğdu. Küçük yaşta Ankara’ya taşındı.İlköğretim,ortaöğretim,lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Ankara Cumhuriyet Lisesimezunlarından olan Dr. Aydın, 1990 Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden dişhekimliğidiplomasını aldı.

1993 yılından 2010 yılına kadar kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet verdikten sonra2010 yılında Makrodent ailesine katıldı ve burada ağız sağlığı ve estetiğini öne çıkaran güncelyöntemler ile hastalarını tedavi etmeye devam etmektedir.

Esetik Dişhekimliği Akademisi Derneği, EDAD’ın ulusal ve uluslararası birçok eğitim ve seminerinekatılarak ,estetik dişhekimliğinde yenilikleri hastalarına kazandırmak için çalışmalarına devametmektedir. Kompozit Lamina, Kompozit Dolgular ve İmplant ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında birçokeğitim, seminer ve kongrelere katılarak güncel gelişmeleri uygulamaktadır.

Ayrıca 2016 yılında Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneğinin düzenlediği dişhekimliği ileilgili Nöralterapi lll. basamak seminer ve kursunu başarı ile tamamlamıştır.

Bilgisayar ortamında alınan, 3D üç boyutlu görüntü ile CAD CAM uygulaması yapmaktadır.Böylece ölçü kaşığı ve ölçü maddesi olmaksızın, bir iki saat içinde hastalarına uzun sürebeklemeden ,kronlarını teslim edebilmektedir.

Evli, bir kız ve bir erkek babası olan Dr. Hakan Aydın, deniz ve doğa tutkunudur. Bu tutkusunuamatör kaptanlık, balıkçılık ve fotoğrafçılık yaparak tatlandırır. Çalıştığı ortamda dinlediği çeşitlimüzikler kendisine motivasyon sağlamaktadır ve hastalarına neşe katmaktadır.