Dr. Hakan Demirel
Dr. Hakan Demirel 1971’de Ankara’da doğdu. ‘89 TED Ankara Koleji mezunlarından olan Dr. Demirel, dişhekimliği diplomasını 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi’nden aldıktan sonra 1999’da Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı Doktora Programını tamamladı.

Doktora programını bitirdikten sonra 2006 yılına kadar ortağı olduğu özel klinikde başarıyla hizmet verdi. 2006 yılıda dişhekimi dostları ile kurduğu Ankara’nın ilk multidisipliner kliniklerinden bir olan Makrodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde güncel yöntemler ile ağız estetiğini öne çıkaran tedavilerine devam etmektedir. 
Kendisini mümkün olan en iyi tekniği uygulamaya adadığı ortodontide, sürekli gelişen tedavi tekniklerinin eğitim programlarına düzenli olarak katılarak bu teknikleri hastalarına kazandırırken; 

- Invisalign ve EON Şeffaf Plaklar ile Ortodontik Tedaviler Sertifikasyonu
- Incognito Lingual Ortodontik Tedavi Sertifikasyonu
- Master Damon Class Sertifikasyonu programlarını tamamlayarak bu yeni teknikleri başarıyla uygulamakdadır.

Evli ve iki kız çocuğu babası olan Dr. Hakan Demirel, iyi derecede Almanca ve İngilizce konuşmaktadır. Onu en çok motive eden hastalarının arzu ettikleri ağız ve diş estetiğini onlara en sağlıklı ve rahat yöntemlerle kazandırmaktır.